نمایندگی فروش انواع پتو صادراتی در ایران

خیلی از ما آدم ها برای گریزان از سرمای زمستان،  از پتو که همدم گرم و نرمی برای شب های سرد و بلند زمستان است استفاده می­کنیم.انواع  پتو خزدار صادراتی کالایی دوست داشتنی است که وابستگی برخی به آن آنقدر زیاد است که بدون خزیدن زیر آن در سرمای زمستان خواب به چشمشان نمی آید.

نمونه انواع پتو­ صادراتی

پتوی دولایه: پتوهای دولایه بهترین انتخاب برای روزهای سرد زمستانی آن گروه از افرادی هستند که تمایل چندانی به استفاده از لحاف‌های سنگین ندارند.قیمت این پتوها کمی بالاست اما امکان ایجاد حساسیت پوستی و حتی تنفسی با استفاده از آنها تقریبا به صفر می‌رسد.

پتوی پشمی:  پتو شادیلون می‌توانند بهترین انتخاب برای افراد سرمایی در فصل زمستان باشند.استفاده از آنها برای بچه‌ها و افرادی که پوست حساسی دارند، چندان مناسب نیست.

پتوی پشم شیشه­­ ای: این نوع پتوها یک لایه سبک پشم‌ شیشه در میان پارچه نخی بزرگی دوخته می‌شود که همین امر امکان تماس مستقیم پوستی و تنفسی را با پشم‌شیشه به صفر می‌رساند. حالا اگر پارچه رویی پتو هم نخی و با رنگ روشن باشد، دیگر امکان هرگونه حساسیتی نسبت به پتو از بین می‌رود.

انواع پتو صادراتی انواع پتو صادراتی

نکات لازم در انتخاب انواع پتو صادراتی

رنگ پتو: در صورتی  داشتن طرح و رنگ مناسب پتو می‌تواند به خواب راحت و آرامش ما کمک کند. در مورد همین انتخاب رنگ پتو روان‌ پزشکان آمریکایی می‌گویند بهتر است پتو را از بین رنگ‌های سبز ملایم، لیمویی، صورتی، گلبهی، یاسی، کرم یا حتی سفید انتخاب کنیم.

طرح پتو: طرح  پتو گلبافت باید خلوت و آرام بخش باشد تا باعث آشفتگی ذهن پیش از خواب نشود. اگر تمایلی به استفاده از پتوهای تک‌رنگ ندارید، طرح گل‌ها و طرح‌های هندسی ساده می‌توانند گزینه مناسبی برای پتوی خواب شما باشند. حائز اهمیت است که از خریدن پتو با عکس حیوانات ترسناک، شخصیت‌های کارتونی خشن یا رنگ‌هایتند و هیجان‌انگیز مانند قرمز برای بچه‌ها خودداری کنید.

شستشوی پتو شب نما از آنجا که خیس‌ شدن پتو باعث افزایش وزن بیش از اندازه آن می‌شود، به هیچ عنوان هنگام شستشو آن را بلند نکنید تا دچار کمردرد نشوید. در نهایت هم می‌توانید حدود 2 ساعت پتو را داخل سبدی بگذارید تا آبش کاملا کشیده شود و سپس آن را برای خشک‌شدن کامل در فضای آزاد پهن کنید. فقط حواستان باشد معمولا تمام پتوها با شستشو کمی زبر و دارای اصطکاک می‌شوند بنابراین حتما هنگام آخرین مرحله آبکشی، کمی مایع نرم‌ کننده به تشت شستشویتان اضافه کنید. راه حل دیگری که وجود دارد می­توان کار شستشوی آن را به ماشین لباسشویی‌تان بسپارید.

انواع پتو صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.