فوم رولی پلی اتیلن جایگزینی مناسب برای پرده های کرکره ای در ادارات

افزایش دوام باعث می شود از استفاده از فوم رولی پلی اتیلن طولانی مدت لذت ببرید. همچنین پس از استفاده طولانی مدت و مداوم به سرعت تحلیل نمی رود.

فوم استفاده شده در بالشتک های مبل تنها چند ماه دوام می آورد و عملکرد کمتری نسبت به اولین استفاده دارد.

انواع پر کردن و پر کردن کوسن: کوسن ها متفاوت ساخته می شوند. بنابراین، ما به بررسی برخی از پرکننده های مورد استفاده در ساخت کوسن مبل و تفاوت آنها خواهیم پرداخت.

الیاف توخالی نام خود را از نخ های توخالی مورد استفاده در ساخت آن گرفته است. نخ‌های پنبه‌ای گاهی برای پر کردن الیاف توخالی استفاده می‌شود، اما پلی استر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از آنجایی که نخ ها توخالی هستند هوا می تواند از آنها عبور کند و باعث تنفس و گرم شدن پارچه شود. علاوه بر این، فیبر توخالی نسبت به فوم متراکم سبک تر و درخشنده تر است.

فوم

عیب الیاف توخالی این است که به دلیل کرکی بودن، استحکام کمتری دارد. علاوه بر این نشستن روی بالشتک‌های متشکل از الیاف توخالی ممکن است در نهایت باعث آسیب دیدن نخ‌های توخالی شود. این منجر به تغییر شکل تدریجی بالشتک های صندلی شما می شود.

شاید دلپذیرترین پرکننده کوسن پر یا پر باشد. از آنجایی که از پرهای غاز واقعی ساخته شده است، گرانترین آنها نیز هست. با این حال، می توانید کوسن های پر شده با پر یا پر را خریداری کنید، که معمولاً در بالش ها یا بالش ها دیده می شوند.

اگرچه کوسن ها و بالش ها اوج لوکس هستند، اما برخی از معایب را باید در نظر گرفت. با گذشت زمان، پرها ممکن است کوچک شوند و به بالش شما بافتی ناهموار و ناهموار بدهد. علاوه بر این، کوسن های پر شده ممکن است آنقدر که می خواهید سفت نباشند.

فیبرفیل پلی استر: پرکننده پلی استر یک مخلوط مصنوعی است که بیشتر در مبل ها و کوسن ها استفاده می شود. مبلمان با کوسن های ساخته شده از پلی استر مقرون به صرفه تر است زیرا پر کردن آن نسبت به سایر گزینه ها ارزان تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.