فروش صابون حلزون اصل موجب ثروتمند شدن او شد

ضدعفونی کننده دست فروخته شد؟ در اینجا نحوه ساختن خودتان آورده شده است. الکل برخی از باکتری ها و ویروس ها را با شکستن غشای محافظ آنها می کشد، که اساسا باعث از هم پاشیدن آنها می شود.

صابون حلزون اصل که هزاران سال در اطراف وجود داشته است، ساختاری منحصر به فرد برای کمک به نابودی ویروس دارد. ربکا گالیگو، دانشمند ارشد علوم پزشکی فایزر، می گوید: «صابون کار می کند زیرا ساختار مناسبی برای انجام کار است.

ضدعفونی‌کننده‌های دست نیز احتمالاً مواد شیمیایی مضر مانند آفت‌کش‌ها یا فلزات سنگین را پاک نمی‌کنند و همچنین ضدعفونی‌کننده دست روی دست‌های بسیار کثیف یا چرب به خوبی عمل نمی‌کند.

شستن دست ها با صابون تا حد زیادی موثرترین راه برای دور نگه داشتن میکروب های مضر است. طبق گفته کلینیک مایو، بایدها و نبایدهای شستن دستها، در اینجا ویدیویی وجود دارد که نحوه شستن دست ها را از سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد.

کیمبرلی دارای مدرک لیسانس در زیست شناسی دریایی از دانشگاه A&M تگزاس، مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی از دانشگاه جنوب شرقی لوئیزیانا و مدرک فارغ التحصیل در رشته ارتباطات علمی از دانشگاه کالیفرنیا، سانتا کروز است.

داستان های مورد علاقه او شامل داستان هایی در مورد حیوانات و تاریکی ها است. کیم که اهل تگزاس است، اکنون در جنگل قرمز کالیفرنیا زندگی می کند. در حالی که هنوز چیزهای زیادی در مورد COVID-19 نمی دانیم.

یک توصیه وجود دارد که متخصصان جامعه مراقبت های بهداشتی با آن موافق هستند: شستن دست ها با آب و صابون یکی از موثرترین راه هایی است که افراد می توانند از بیمار شدن جلوگیری کنند.

CDC می گوید، اما برای همه میکروب ها، مانند نوروویروس، کلستریدیوم دیفیسیل که می تواند باعث اسهال تهدید کننده زندگی شود، یا کریپتوسپوریدیوم، انگلی که باعث بیماری اسهالی به نام کریپتوسپوریدیوز می شود، کار نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.