خوردن مایع ظرفشویی گلیسیرینه صحت گربه خانگی را وحشی کرد

شما می توانید با مایع ظرفشویی گلیسیرینه صحت چند حرکت اسفنج و سپس شستشو با آب شروع می شود.

گروه کاری محیط زیست (EWG) 326 صابون ظرفشویی را ارزیابی کرد و به هر یک از آن ها رتبه خطری از A تا F اختصاص داد A امن ترین و F سمی ترین.

حدود 65٪ D یا F دریافت کردند، از جمله بسیاری از مارک های بزرگ صابون ظرفشویی که ممکن است با آنها آشنا باشید. متأسفانه هیچ الزام ملی برای لیست مواد تشکیل دهنده روی برچسب محصولات تمیز کننده وجود ندارد.

تولید کنندگان محصولات پاک کننده می توانند تقریباً از هر ماده ای که می خواهند در فرمولاسیون خود استفاده کنند از جمله آنهایی که شناخته شده هستند که باعث آسیب می شوند.

اگر مواد تشکیل دهنده فهرست شده باشند، اغلب می توانند مبهم و گمراه کننده باشند. بنابراین، اگر تیمی از دانشمندان را برای کمک نداشته باشید، چگونه می‌توانید مواد شیمیایی مضر و سمی را شناسایی کنید؟ برای یک پرایمر به ادامه مطلب بروید.

به دنبال محصولاتی باشید که دارای گواهی انتخاب ایمن توسط EPA ایالات متحده هستند. این یک راه عالی برای یافتن صابون های ظرفشویی و سایر محصولات پاک کننده ای است که از ایمن ترین مواد در کلاس خود استفاده می کنند استانداردهای بالایی را برای عملکرد دارند و از مواد سمی بالقوه اجتناب می کنند.

به دنبال صابون های ظرفشویی بدون رنگ باشید. برای اینکه یک محصول خوب کار کند، رنگ ها ضروری نیستند.
سینک یا وان ظرفشویی خود را روزانه تمیز کنید! مطالعات متعدد نشان داده‌اند که سینک‌های آشپزخانه از کثیف‌ترین مکان‌های خانه شما هستند و میکروب‌های بیشتری مانند E.coli نسبت به توالت شما در خود جای می‌دهند.

زمان کمتری را در سینک بگذرانید و با خیس کردن ظروف خود در آب صرفه جویی کنید. مواد غذایی باقیمانده را ابتدا پاک کنید سپس ظروف را در سینک یا وان ظرفشویی با آب گرم و صابون به اندازه کافی خیس کنید تا بپوشانید. با یک اسکراب سریع و آبکشی همراه باشید تا در عین اجتناب از مصرف آب اضافی، شستشو سریعتر انجام شود.

اسفنج و برس های اسکراب خود را ضدعفونی کنید. 5 دقیقه خیساندن در سرکه سفید برای برس ها و یک تا دو دقیقه در مایکروویو برای اسفنج ها این کار را انجام می دهد (ابتدا مطمئن شوید که خیلی خیس هستند).

مرتب تعویض کنید. یا بهتر است از الیاف طبیعی که قابل شستشو هستند استفاده کنید. برای جلوگیری از تجمع باکتری، هر روز آن را با یک پارچه تمیز بچرخانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.