خرید بادام زمینی نمکی موجب ترافیک سنگین 4 ساعته شد

به دلیل کمبود پروتئین های غذایی در سراسر جهان بادام زمینی نمکی به عنوان منبع بالقوه پروتئین برای مصرف انسان و حیوان مورد توجه قرار گرفته است.

نشان داده شد که بادام زمینی از چهار منبع مختلف حاوی مقادیر مناسبی از پروتئین و محصولات آن است. تجزیه و تحلیل عناصر معدنی نشان داد که پتاسیم، منیزیم، مس، منگنز، آهن و فسفر به مقدار قابل توجهی از نظر تغذیه ای در همه نمونه ها وجود دارد.

علاوه بر این K در سطح بالایی یافت شد. ارزش غذایی پروتئین با محتوای اسیدهای آمینه ضروری آن در نظر گرفته می شود.

بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی آرژنین و هیستیدین بود. اسیدهای آمینه باقی مانده در مقادیر قابل توجهی وجود داشت به جز متیونین، تریپتوفان و سیستین که کم در نظر گرفته شدند.

پروتئین های بادام زمینی از آرد بدون چربی توسط حلال های مختلف استخراج شدند: محلول های آب دیونیزه، کلرید سدیم و کلرید کلسیم در مقادیر مختلف pH.

توانایی استخراج در pH از 1-4 به ترتیب با افزایش غلظت محلول های کلرید سدیم کاهش و در pH 4-5 افزایش یافت. در حالی که با استفاده از محلول های کلرید سدیم در pH 6-10 درصد پروتئین استخراج شده دوباره کاهش یافت.

بادام

محلول های کلرید کلسیم قابلیت استخراج پروتئین را در تمام مقادیر pH آزمایش شده سرکوب کردند. هر دو نمک تک و دو ظرفیتی قابلیت استخراج پروتئین را در pH 4-5.5 افزایش دادند و استخراج با غلظت نمک بالاتر افزایش یافت.

چندین فواید بادام زمینی ممکن است شما را وادار کند که آنها را در رژیم غذایی خود بگنجانید. بادام زمینی مملو از مواد مغذی ضروری است.

شما معمولاً آنها را به صورت خام یا بو داده مصرف می‌کنید و آنها را گوبر، بادام زمینی و آجیل زمینی می‌نامید. بادام زمینی تمام 20 اسید آمینه را برای بدن فراهم می کند.

اسید آمینه غالب آرژنین سیستم ایمنی را تقویت می کند. علاوه بر این آنها حاوی بسیاری از مواد معدنی، ویتامین ها و ترکیبات گیاهی مفید برای بدن هستند.

رژیم غذایی سرشار از بادام زمینی ممکن است سلامت قلب را تقویت کند به کاهش وزن کمک کند از سنگ کیسه صفرا جلوگیری کند و سطح قند خون را کنترل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.