خریدار عمده پتو صادراتی

پتو صادراتی در بازار های فروش این محصولات، دارای تعداد زیادی خریدار عمده می باشد. این پتو های صادراتی دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشند.

امروزه پتو ها معمولا از ترکیب پنبه و الیاف مصنوعی تولید می شوند و دیگر پتویی با نخ پنبه خالص پیدا نمی کنید.این پتو ها بسیار نرم و راحت و گرم هستند و مثل پتو های پشمی پرز نمی دهند.

این پتو ها از تنوع محصولی بسیار زیادی بهرمند هستند که هر کدام از ان ها ویژگی های منحصر بفردی را دارا بوده و هر کدام دارای کاربردی خاص می باشند.این پتو ها دارای وزنی سبک هستند و دارای دو مدل تک لایه و دولایه می باشند.

از پتو های تک لایه برای استفاده در فصول گرم سال و از پتو های دولایه برای استفاده در فوصل سال بهره می گیرند.

تولید انواع پتو

تولید کننده های پتو ها، این محصولات را با تنوع بیشماری تولید می نمایند.در اینجا برخی از این پتو ها را به شما معرفی می کنیم.

  • پتو های دولایه
  • پتو های پشمی
  • پتو های پشم شیشه
  • پتو های مسافرتی
  • پتو های ژله ای

در تهیه و تولید هر یک از این پتو ها از پارچه هایی خاص استفاده شده که به آن ها خواص ویژه ای بخشیده است.پتو های دولایه بهترین انتخاب برای روزهای سرد زمستانی هستند که می توانند جایگزین خوبی برای لحاف باشند.

پتو های پشمی نیز به سبب اینکه گرما را به خوبی در خود حفظ می کنند گزینه خوبی برای استفاده در فصول سرد سال می باشند.پتو های پشم شیشه نیز بهترین گزینه برای کودکان و افراد با پوست حساس می باشند.

این پتو های پشم شیشه ای بسیار نازک و سبک هستند ولی با این حال بسیار گرم می باشند.

پتو صادراتیپتو صادراتی

انواع پتو صادراتی

ایران یکی از بهترین تولید کننده های کالای های خواب می باشد که محصولات خود را به کشور های دیگر نیز صادر می کند.پتو های صادراتی از بهترین پتو های تولید شده توسط شرکت های تولیدی ایرانی هستند که از کیفیت بالایی بهرمند می باشند.

صادرکنندگان پتو، باکیفیت ترین پتو ها را با بسته بندی های بسیار شیک و زیبا به کشور های دیگر صادر می کنند.یکی از کشور هایی که پتو های ایرانی به بازار های آن صادر می شوند، کشور عراق می باشد.

پتو صادراتی

خریدار پتو صادراتی

خریدار پتو صادراتی، انواع مختلف این پتو ها را می تواند از وب سایت فروش این محصولات انتخاب کند.خرید از وب سایت کالاهای خواب، این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا مستقیما با تولید کننده ارتباط بگیرند و به این ترتیب محصول را بدون واسطه و با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.