اسباب بازی خرم کودکان پیش فعال را آرام می کند

در دوران امروز، تقریباً همه کودکان اسباب بازی های زیادی دارند و این اسباب بازی خرم دیگر کمیاب نیستند. اسباب بازی ها از سپیده دم وجود داشته اند. نیاز به بازی طبیعی است و همیشه بخشی از طبیعت انسان بوده است.

اسباب بازی ها چه فوایدی برای کودکان دارند؟ از بدو تولد، آنها به رشد حس بینایی، صدا و لامسه کمک می کنند. حتی نوزادان تازه متولد شده متوجه اسباب‌بازی‌ها می‌شوند چشمان آنها اشیاء جالب را دنبال می‌کنند و دوست دارند صداهای جدید را لمس کنند و به آنها گوش دهند.

کودکان از طریق بازی تفکر منطقی را یاد می گیرند و در مورد علت و معلول یاد می گیرند. به عنوان مثال: وقتی اسباب بازی مورد علاقه آنها روی زمین می افتد، کودک به طور طبیعی در مورد جاذبه یاد می کند.

بازی کردن همچنین به جوانان حتی نوزادان نیاز دارد که حرکت کنند. نوزادان با دراز کردن دست ها، گرفتن اشیا، بالا کشیدن یا خزیدن به سمت اسباب بازی ها، عضلات و مهارت های حرکتی خود را تمرین می دهند.

اسباب‌بازی‌ها را از منابع غیرقابل اطمینان و بدون هیچ گونه استاندارد ایمنی خریداری نکنید. حتی با در نظر گرفتن کیفیت پایین، چنین محصولاتی ممکن است به سادگی خطرناک باشند.

شما نمی دانید از چه موادی ساخته شده اند (ممکن است سمی باشند!) یا اینکه قطعات نمی ریزند و در نتیجه خطر آسیب به بچه کوچک شما را تهدید می کند.

باید بررسی کنید تا مطمئن شوید که اسباب بازی برای مرحله رشد کودک شما مناسب است. رده سنی محصول باید ایمنی کودک شما (به عنوان مثال محافظت از آنها در برابر بلعیدن عناصر کوچک) و مرحله رشد آنها را در نظر بگیرد.

به یاد داشته باشید که از مراحل فراتر نروید و اسباب بازی های مناسب سن را به کودک خود بدهید. شما باید مهارت ها را به ترتیب درست توسعه دهید. اسباب‌بازی‌های خیلی ساده و قابل پیش‌بینی را به بچه‌های بزرگ‌تر ندهید آنها خسته‌کننده خواهند بود و در گوشه‌ای رها می‌شوند.

اسباب بازی های با صدای بلند برای کودکان کوچک مناسب نیستند، زیرا می توانند به شنوایی آسیب برسانند. آنها همچنین ممکن است والدین را دیوانه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.